Magyar Українська

2017. 06. 01-04. - Учні Варіської школи в Сігетсентміклоші

З 1 по 4 червня 2017 р. п`ять учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Варі ( Надь Жофія – 7кл., Орос Жофія – 7 кл., Польовий Марк – 5 кл., Солнокі Саболч – 8 кл., Вашш Барбара – 8 кл.) та два вчителя ( Біров Лорант та Олаг Магдалена), за запрошенням школи ім. Йожеф Аттіли м. Сігетсентміклош, брали участь у програмах, присвячених до дню національної солідарності.

Під час перебування учні ознайомилися з містом та школою, яка приймала їх, відвідали міські музеї та басейни, мали можливість спробувати велнес послуги .

3 червня наші учні брали участь у літературному заході « П`ять країн – одна нація», яку організувала міська школа сумісно з міською галереєю у театральній студії міської бібліотеки.  Після програми кожен учасник придбав від організаторів цікави книги, а також отримали подарунки для своїх шкіл.

Ми вдячні нашим друзям з м. Сігетсентміклош за теплу гостинність, за цікави програми та за подарунки.

Fotó: Bíró Lóránt